İSKUR Kayıt Olma Kişisel Bilgeleri Doldurma


İŞKUR Kayıt Olma Kişisel Bilgileri Doldurma İş Arama ResimliTürkiye İş Kurumu İŞKUR Kayıt Olma İşlemleri, Kişisel Bilgileri Doldurma, İş Arama Nasıl Yapılır Resimli Anlatım.

Buradan Üyelik Sözleşmesini Onaylayın.

Resimlerdeki Gibi Kişisel Bilgilerinizi Doldurun. Sayfanın Altındaki Üyeliğimi Oluştur Butonunun Tıklayın. Üyeliğiniz Oluşturdunuz, İş Arayan Girişi Yapıp Kişisel Bilgilerinizi Girmeniz Gerekiyor. Kişisel Bilgileriniz Girmeden İşlem Yapamazsınız. Özgeçmişinizi, Düzenlemeden, İş Başvurusu, Kurs Başvurusu, İşsizlik Parası Başvurusu Yapabilmek İçin Kişisel Bilgilerinizin Eksiksiz Olarak Girilmiş Olması Gerekir.
İş Arayan Girişini Tıklayıp TC Kimlik No ve Oluşturduğunuz Şifrenizi Girin. Açılan Sayfada Özgeçmiş Düzenle Linkini Tıklayın. Kişisel Bilgilerinizi Girin. Eğitim Bilgileriniz Girdikten Sonra Mutlaka Sayfanın Üstünde EKLE Butonunu Tıklayın. Meslek Bilgileriniz Girip Yine EKLE Butonunu Tıklayın. En Çok Beş Meslek Eklenebilir. Her Yeni Meslek Eklemek İçin Aynı Adımları Tekrar Yapın. Kişisel Bilgilerinizi Tamamladıktan Sonra Sayfa Üstündeki Kaydet Butonunu Tıklayın.

İŞKUR İşe Başvuru

Ana Sayfada Online İşlemler ==> Bana Uygun İşler Yolunun İzleyin.
Kişisel Bilgilerinize Göre Size Uygun İşler Listelenir.Facebook'ta Paylaşın!