Diyarbakır Orduevi Eleman Alım İlanı


Diyarbakır Orduevi Eleman Alım İlanı


Diyarbakır Orduevi 6 Beden İşçisi ( Temizlikçi, Kat Görevlisi ) Alımı İlanı.

Kamu İş İlanları Daimi Süreli Kura İle Eleman Alım İlanı.

Son Başvuru Tarihi: 26 Mart 2012 İŞKUR Diyarbakır İl Müdürlüğü.
Türkiye İş Kurumu İŞKUR Diyarbakır İl Müdürlüğü:
Adres: azizmahmutoğulları Caddesi No: 32 Diyarbakır
Tel: 0421 224 47 25
0412 224 47 26
0421 224 47 87
Faks: 0412 224 27 87

Tercih Edilecek İkamet Adresleri:
Dicle, Bismil, Diyarbakır Merkez, Çermik, Çınar, Ergani, Eğil, Hani, Hazro, Lice, Kulp, Bağlar, Kayapınar, Sur, Yenişehir, Kocaköy, Silvan, Yenişehir/Diyarbakır

Kura Çekim Yeri: Diyarbakır Orduevi Müdürlüğü Toplantı Salonu
Tarihi: 3 Nisan 2012 Saat 14:00 – 15:00


Aranılan Şartlar:

Adayların; En Az İlköğretim (1997 Öncesi 5 Yılllık İlkokul Mezunları Dahildir) Mezunu Olması Gerekmektedir. Noterce Kura Çekimi 3 Nisan 2012 Tarihinde Saat 14:00'da Diyarbakır Orduevi Müdürlüğü Konferans Salonu'nda Yapılacak, İsteyenler Çekilişi İzleyebilecektir. Kura Sonucu Belirlenen Asil Ve Yedek Adayların Listesi, İstenen Belgeler Ve Mülakat Tarihi Diyarbakır Orduevi Müdürlüğü Tarafından Adaylara Tebliğ Edilecektir. Talep Şartlarına Durumu Uyan Adaylar, İlanın Yayınlandığı Tarihten İtibaren 10 Gün İçerisinde Talebin Yayımlandığı Yerdeki İl Şube Müdürlüğümüzden Veya Www.İskur.Gov.Tr İnternet Adresi Üzerinden Başvuru Yapabilirler.

Gerçeğe Aykırı Belge Verenlerin Ya Da Beyanda Bulunanların Başvurusu Geçersiz Hale Getirilmesi, İşe Alınması İşleminin İptaline İlişkin Kurumun Ve Talep Sahibi Kamu Kurum Ve Kuruluşunun Yasal İşlem Yapma Hakkı Saklıdır.

Taleplere Başvuru Yapan Ve Nihai Listede Yer Alan Adaylar, Eğitim Durumu, Tecrübe, Öncelik Durumu, Mesleki Eğitim Belgesi Vb. Koşulları Taşıyıp Taşımadıklarını Yazılı Veya Sözlü Sınavdan Önce Talebi Veren Kamu Kurum Ve Kuruluşuna İbraz Etmek Zorundadır. Bu Durumlarını Belgeleyemeyenler Veya Yanlış Beyanda Bulunanlar Nihai Listeden Çıkarılarak Sıralamada Yer Alan Diğer Kişiler Listelere Dahil Edilecektir.

Yanlış Beyanda Bulunanlar Hakkında Kamu Kurum Ve Kuruluşlarının İşlem Yapma Hakkı Saklıdır.

Merkezi Sınav Uygulanmayacak Kişilerden (Önceliklilerden) Müracaat Eden Adaylar İçerisinden Öncelik Belge Tarihlerine Göre Talep Sayısının Üç Katını Geçmeyecek Şekilde (Maden Kanunu Kapsamında Öncelikli Başvuranların Tamamı) İsim Ve Adresleri İle Durumlarını Açıklayıcı Bilgi Talep Sahibi Kamu Kurum Ve Kuruluşuna Bildirilecektir.

Son Müracaat Tarihi Resmi Tatile Rastladığında Bir Sonraki İş Günü Başvurular Kabul Edilecektir.
Müracaat Tarihleri Çakışan, Aynı Kamu Kurum Ve Kuruluşunun Birden Fazla İşgücü Talebine Durumu Uyan İş Arayanın, Tercihi Doğrultusunda Sadece Bir Talebe Müracaatı Kabul Edilecektir.

İşyerine İsmi Bildirilen Kişilere Yazılı Veya Sözlü Sınavın Veya Kura Yeri Ve Zamanı Talebi Veren Kamu Kurum Ve Kuruluşu Tarafından Adaylara Yazılı Olarak Bildirilecektir.

Öncelik Hakkına Sahip Olanlardan, Başvuruda Bulundukları Sürekli Veya Geçici İşgücü Talebine İşverence Davet Edildikleri Hâlde Mücbir Sebepler Dışında İcabet Etmeyen, Sınava Katılmayan, İşi Reddeden Veya Kamuda Sürekli İşçi Statüsünde İşe Yerleşenlerin Öncelik Hakkı Ortadan Kalkar. Öncelik Hakkından İkinci Kez Yararlanamaz.

Kamu Kurum Ve Kuruluşlarının Sürekli (Daimi), Geçici İşgücü Taleplerine Yapılan Başvurularda Kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde Kayıtlı Olan Adresleri Dikkate Alınır. Diyarbakır İli Dahilinde İkamet Edenlerin Müracaatları Kabul Edilecektir.

Başvuru.

Özel Şartlar: İşe Alınacak Kişiler Temizlikçi-Kat Görevlisi Mesleğinde Ve Asgari Ücretle Çalıştırılacaktır.


Facebook'ta Paylaşın!