Kamu İş İlanı Fethiye Polis Evi Garson


Kamu İş İlanı Fethiye Polis Evi Garson Alımı

Türkiye İş Kurumu İŞKUR Kamu İş İlanları 2012.
İŞKUR Kamu İş Eleman Alımı. Fethiye Polis Evi 2 Adet Servis Garsonu Alımı Son Başvuru Tarihi 9 Nisan 2012.

En Az İlköğretim Mezunu Geçici Sözleşmeli Tam Süreli Çalışacak 2 Adet Servis Garsonu Alınacaktır.
Tercihen Fethiye’de İkamet Eden Adaylar.
Kura Çekim Tarihi: 13 Nisan 2012 Saat 14:00 – 15:00


Taleplere Başvuru Yapan Ve Nihai Listede Yer Alan Adaylar, Eğitim Durumu, Tecrübe, Öncelik Durumu, Yabancı Dil Şartı Vb. Koşulları Taşıyıp Taşımadıklarını Yazılı Veya Sözlü Sınavdan Önce Talebi Veren Kamu Kurum Ve Kuruluşuna İbraz Etmek Zorundadır. Bu Durumlarını Belgeleyemeyenler Veya Yanlış Beyanda Bulunanlar Nihai Listeden Çıkarılarak Sıralamada Yer Alan Diğer Kişiler Listelere Dahil Edilecektir. Son Müracaat Tarihi Resmi Tatile Rastladığında Bir Sonraki İş Günü Başvurular Kabul Edilecektir.

İşyerine İsmi Bildirilen Kişilere Yazılı Veya Sözlü Sınavın Yeri Ve Zamanı Talebi Veren Kamu Kurum Ve Kuruluşu Tarafından Adaylara Yazılı Olarak Bildirilecektir. Kuraya Tabi Olan İşgücü Taleplerine Şartları Uyan Ve Müracaatları Kabul Edilenlerin Tamamı Noter Huzurunda Kura Çekimi İçin İşverene Gönderilir. Kuraya Tabi Taleplere Başvuran Önceliklilerin Tamamı Kura Çekilmek Üzere, İsim Ve Adresleri İle Durumlarına İlişkin Açıklayıcı Bilgilerle Birlikte, Ayrı Bir Liste Halinde Kamu Kurum Ve Kuruluşuna Bildirilir.

Öncelik Hakkına Sahip Olanlardan, Başvuruda Bulundukları Sürekli Veya Geçici İşgücü Talebine İşverence Davet Edildikleri Hâlde Mücbir Sebepler Dışında İcabet Etmeyen, Sınava Katılmayan, İşi Reddeden Veya Kamuda Sürekli İşçi Statüsünde İşe Yerleşenlerin Öncelik Hakkı Ortadan Kalkar. Öncelik Hakkından İkinci Kez Yararlanılamaz.

Başvuru

Kamu Kurum Ve Kuruluşlarının Daimi, Geçici İşgücü Taleplerine Yapılan Başvurularda Kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde Kayıtlı Olan Adresleri Dikkate Alınır.


Facebook'ta Paylaşın!